Wątek: Witam wszystkich  (Przeczytany 537 razy)

alibaba

  • Milczek
  • Wiadomości: 2
Witam wszystkich
« dnia: Października 22, 2023, 23:58 »
Miałam trochę trudności z ogarnięciem tego jak działa to forum , ale już jest ok.
Witam serdecznie wszystkich uczestników forum. Mam dopiero 80 lat z tego około  65 przeżyłam z książką w ręku. Jestem, a raczej byłam prawnikiem, lecz ostanie lata przed emeryturą pracowałam jako bibliotekarz w bibliotece dla dzieci, prowadząc między innymi tzw. Przedszkole moli książkowych"
Przez wiele, wiele lat dużo czytałam, głównie książki historyczne, podróżnicze, reportaże i poruszające problematykę społeczną , ogólnoświatową.
Niestety od 2 lat cukrzyca bardzo źle wpłynęła na mój wzrok i teraz nie mogę dużo czytać- jednorazowo maksymalnie 1/2 h.
Od 4 lat należę do literackiego klubu seniora. Grupa składa się z 12 osób, spotykamy się co 2 tygodnie, uzgadniamy 3 tematy na które należy napisać opowiadanie lub wiersz. Mamy tylko 2 h na przeczytanie swoich prac i na dyskusje z nimi związaną.
Piszę zarówno wiersze jak i opowiadania. Członkowie naszej grupy biorą udział w różnych konkursach i wielu z nas doczekało się sporej ilości nagród.. W części Twórczość Własna napisałam dwa wiersze które nie brały udziału w konkursie- tylko te mogę publikować.
Był czas, kiedy pisałam dużo recenzji przeczytanych książek i o ile uczestnicy tego forum nie będą mieli nic przeciwko temu, chętnie przyślę.
Cieszę się, że znalazłam w internecie to forum,.bo podobne forum książki  którego byłam uczestniczką przez prawie 12 lat, upadło.
Pozdrawiam wszystkich i proszę w recenzje moich wierszy i opowiadań które prześlę.

Katja

  • Książkowy ekspert
  • *****
  • Administrator
  • Wiadomości: 757
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #1 dnia: Października 25, 2023, 07:52 »
Witaj na pokładzie. :)
Wstawiaj swoje recenzje na zdrowie. :) W końcu to dla nich idealne miejsce.
Super, że do nas dołączyłaś. Też lubimy najbardziej fora.

Marion

  • Bywalec bibliotek
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #2 dnia: Października 31, 2023, 10:15 »
Cześć, alibabo.