Wątek: Przybrudzone, wygięte książki z księgarń internetowych?  (Przeczytany 834 razy)

Emii16

  • Milczek
  • Wiadomości: 1
Hej! Nie widziałam nigdzie podobnego tematu, ale ciekawi mnie pewna kwestia dotycząca aktualnego stanu książek w księgarniach. Zamawiam książki w Empiku od bardzo dawna ale ostatnio zauważyłam, że niektóre pozycje przychodzą w stanie jakim opisałabym, że są to już książki używane. Mają zadrapane rogi, krawędzie, często posiadają różne plamy, zabrudzenia od naklejek, strony są zagięte, zakurzone. Ogólnie rzecz biorąc wygląda to tak jakby były przechowywane w bardzo złych warunkach magazynowych.

Zdarza wam się podoba sytuacja w tej księgarni oraz w innych? Nie wiem już gdzie zamawiać książki, ponieważ nie znam stylu pakowania oraz stanu książek innych księgarń.

Macie jakieś informacja na temat innych księgarń typu, bonito, tania książka, świat książek, gandalf?
Zależy mi na nowych książkach, takich jakie przecież mają opis w księgarni internetowej, skoro płacę pełną ceną za produkt :)

Katja

  • Książkowy ekspert
  • *****
  • Administrator
  • Wiadomości: 757
Odp: Przybrudzone, wygięte książki z księgarń internetowych?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 31, 2022, 18:13 »
Cześć! Mam takie wrażenie, że empik to niektóre książki bierze ze zwrotów, czy prosto z półki. Niestety, bywa z tym u nich różnie. Czasami nowka sztuka nieśmigana, a czasami szkoda gadać. Loteria.
Teraz nie zamawiam dużo, ale ostatnia przesyłka ze Świata Książki była ok.