Wątek: Poszukuje kogoś kto przeczyta i oceni moją prace.  (Przeczytany 1027 razy)

Barton

  • Milczek
  • Wiadomości: 1
Poszukuje kogoś kto przeczyta i oceni moją prace.
« dnia: Stycznia 04, 2023, 16:39 »
Hej wszystkim, jestem tutaj nowy, i powiem szczerzę założyłem tutaj konto tylko dlatego że poszukuje kogoś kto poświęcić troszkę swojego czasu, i przeczyta moją książkę i wypowie się na jej temat. Ale już przechodzę do szczegółów.
Jestem młodą i ambitna osoba, prowadzę własny interes ale jednocześnie trochę wstydliwa, mowie o tym nie bez powodu. Dwa lata temu podczas pandemii gdy interes bardzo przystopował nie umiałem sobie poradzić z nadmiarem wolnego czasu. Miałem do wyboru albo topić smutki i żale w %%% albo działać. Dlatego siadłem do komputera i zacząłem wymyślać swój świat i pisać. Zajęło mi to 3 miesiące. Książka ma prawie 700 stron. Ale od tego czasu pozostaje na moim komputerze i nic poza tym, biznes ruszył a ja się skupiłem na nim gdyż uważałem że ktoś może mnie wyśmiał jak mu powiem o tej książce. Minęły 2 lata, moja narzeczona przeczytała ja i się jej spodobała, pokazała ja kilku osoba z rodziny które podobno tez były "zachwycone". Ale wiecie jak to jest z rodziną, zawsze powiedzą to co człowiek chce usłyszeć. Ale pod namową mojej narzeczonej postanowiłem odnaleźć kilka chętnych osób które zechciały by ją przeczytać i się wypowiedzieć na jej temat.
Książka jest z serii fantasty. Wzorowana jest na Władcy pierścieni gdyż uwielbiam ten świat, a nie tak jak w innych książkach dominują przekleństw, sex itp.
Chciałem by czytelnik przeniósł się do innego pięknego świata jak to zrobił Tolkien. Nie musisz być miłośnikiem fantasy by ją przeczytać, jest to Książka przygodowa z motywami kryminału Ale nie zabraknie w niej i miłości.
Jeżeli ktoś z was jest chętny proszę o komentarza albo wiadomość na priv to się wymienimy mailami.
Dziękuj za poświęcona uwagę.

P.s- mam nadzieję że wybrałem dobry temat i nikt tego nie zbanuje.

Katja

  • Książkowy ekspert
  • *****
  • Administrator
  • Wiadomości: 754
Odp: Poszukuje kogoś kto przeczyta i oceni moją prace.
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 08, 2023, 20:04 »
Hej, napisz PW.