Czytelniczy przedsionek > Książki

Gdzie kupujecie książki?

(1/7) > >>

Anya:
Jak w temacie, gdzie kupujecie książki, Wasze ulubione księgarnie, wydawnictwa

Janusz:
Na Allegro kupuję najczęściej, a moją najbardziej ulubioną księgarnią jest zawsze ta, gdzie mogę kupić najtaniej. :)

Aurland:
Uwielbiam kupować w antykwariatach. Lubię stare książki, już czytane przez innych.
Ponieważ rzadko czytam super nowości, więc warszawskie antykwariaty zaspokajają jakieś 40 % moich zapotrzebowań.

Kolejne 40% to Internet. Wygodnie i pod drzwi.

W księgarniach kupuję tylko wtedy, gdy nudząc się wejdę nieopatrznie do którejś, i mnie skusi coś bez planowania. Taki spontan.

Janusz:
Kiedyś zaopatrywałem się w antykwariatach namiętnie. Mnie też nie przeszkadza czytana wcześniej przez kogoś książka. Obecnie lubię chodzić do biblioteki, gdzie za złotówkę można kupić ciekawe tytuły przyniesione przez osoby, którym książki zawadzają w domu. Czasem muszę się hamować i nie brać za dużo, bo w dmu już nie ma miejsca na książki niestety.

Anya:
Ja ostatnio dużo kupuje na nieprzeczytane i świat ksiazki. Na allegro rzadko, jakoś nie mogę nic upolować . Kupowałam  na dedalus i tania ksiazka. Czasem w znaku jak mają promocje.  Matras nie lubię bo już dwa razy miałam ubrudzone książki a tego nie lubię skoro zamawiam nowe.  Zdarzy sie, ze w biedronce i marketach trafię też na fajne okazyjne ceny.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej