Mortem. Łukasz Jarosz
« dnia: Grudzień 11, 2019, 22:13 »
Jako autorowi trudno jest mi opowiadać o własnej powieści, lecz spróbuję. Poniżej zamieszczam opis od wydawcy i kilka słów o sobie, lecz tutaj chciałbym doradzić, dla kogo ewentualnie jest ta książka. Dla fanów ciężkiej, ostrej i mocnej literatury bez poprawności politycznej i tematów tabu. Dla osób, które nie lubią szufladkowania i mają tendencję do poznawania kilka stron medalu danej sprawy, nie tylko jednej. Z pewnością dla ludzi przekornych. Czysto literacko to opowieść dla sympatyków kryminałów w polskich realiach z mocno zaakcentowanymi elementami slangu policyjnego, przesiąkniętych pesymizmem i brutalnością.

Z chęcią odpowiem na interesujące Państwa pytania.

Spoiler: pokaż
Powieść ostra jak chirurgiczny skalpel, mocna jak policyjny taran i ciężka jak burzowa chmura.

Przystojniak vel Krwawy Rzeźnik bestialsko morduje kolejne kobiety. Porachunki mafijne dawno wymknęły się spod kontroli samych gangsterów. Zwyrodnialcy szukają coraz bardziej wyrafinowanych sposobów na zaspokajanie żądz. Do tego sezon na zabójstwa jest intensywny niczym padający deszcz. W tym wszystkim znajduje się naznaczony przeszłością i bez przyszłości Łukasz Kowalczyk, wraz ze swoimi partnerami z wydziału zabójstw. Ten czas zmieni wszystko. Będziecie mieć w tym udział.

Powieść dla dojrzałego odbiorcy o mocnych nerwach.
źródło: Wydawnictwo Novae Res


Spoiler: pokaż
Łukasz Jarosz – dwudziestoczteroletni pasjonat literatury, autor e-booka Ludojad, powieści Mortem wydanej przez wydawnictwo Novae Res i wielu innych projektów w „szufladzie”. Pisanie to jedyne, na czym mi w życiu naprawdę zależy. Zainteresowania poza literaturą: piłka nożna, sztuka, czyli kino i tak dalej, historia, polityka, ekonomia, socjologia, medycyna, psychologia, antropologia, etnografia i wszystko, co interesujące. Prywatnie ułożony, spokojny człowiek chroniący własnej prywatności jak największego skarbu. Raczej osoba wyrwana z romantyzmu, urodzona o wiele za późno, z niemodnymi już dzisiaj wartościami, jak honor i przyjaźń.