Po godzinach > Pogaduchy

Nasze hobby, zainteresowania

(1/5) > >>

Anya:
Oprócz bycia molem książkowym pewnie każdy ma jakieś inne zainteresowania,  którymi chciałby się podzielić a może nawet pochwalić  ;)

Aurland:
Ja muszę sobie czasami pobrzdąkać na gitarce bo inaczej mnie roznosi. Kilak brzdąknięć i jest luz  ;D

Mam poza tym świra na punkcie dworców kolejowych - dużych, małych i stacyjek zapomnianych. Jak gdzieś jestem, w najbardziej zapadłej dziurze, szukam dworca (o ile jest). Miasto bez stacji kolejowej to nie miasto (wyjątek - Kazimierz Dolny  8)

Janusz:
Dworce kolejowe też lubię, szczególnie te stare, z duszą ;) W każdym miasteczku szukam zawsze najstarszych budynków; często fascynują mnie brudne, zaniedbane, odrapane, na wpół zrujnowane miejsca.
Brzdąkanie na gitarze to szlachetne zajęcie, szkoda że ja tego nie potrafię :(
Oprócz czytania uwielbiam słuchanie Muzyki i oglądanie filmów.
Mój gust muzyczny jest niezwykle szeroki i można powiedzieć, że słucham właściwie wszystkiego, oprócz komercji (ale i tu bywają wyjątki). Moje ulubione gatunki to rock progresywny, folk, psychodelia, hard rock, trip hop, jazz rock, jazz, muzyka poważna, blues, poezja śpiewana, punk rock. Nigdy nie słucham pojedynczych piosenek, podstawową jednostką jest płyta. Ostatnio miałem okres Lany del Rey, teraz słucham ciągle Jethro Tull (doszedłem tak daleko, że zaczynam uważać ten zespół za lepszy od Led Zeppelin).
Z filmów uwielbiam najbardziej kino nieme i lata 30-te, ostatnio zapoznaje się też z latami 40-mi. Oprócz kina klasycznego oglądam - podobnie jak to jest z muzyką - wszystko, co nie traci komercją, Hollywoodem, aczkolwiek i tu bywają wyjątki, szczególnie gdy towarzyszę w oglądaniu filmu żonie. Lubię kino autorskie, spokojne, inteligentne, poetyckie, artystyczne, surrealizm, nową falę. Kino jest dla mnie obrazem, a nie historią czy inną fabułą ;)
Ale się rozpisałem...

Anya:
Ja lubię czasem sobie coś "stworzyć " trochę dziergalam, robiłam biżuterię, eksperymenty ze wstazki, papierowej wikliny, wlasnoreczne kartki i takie różności. ..
Interesuje mnie rękodzieło tak to można ująć, trochę próbuje jak i szukam różnych niepowtarzalnych rzeczy jestem z bieraczem jeszcze nie narzeka rodzina, ze jest nagracone ;). Lubię kwiaty zwłaszcza fiołki (hodować )dobrą herbatę i obejrzeć dobry film . Chyba tyle  :)

Aurland:

--- Cytat: Janusz w Kwietnia 21, 2016, 19:13 ---Nigdy nie słucham pojedynczych piosenek, podstawową jednostką jest płyta.

--- Koniec cytatu ---

Nigdy nie byłem tak zasadniczy. Wydawało mi się, że są takie płyty które bezwzględnie należy słuchać w całości i takie, które są jednak zbieraniną i można słuchać je wyrywkowo. Ale muszę to raz jeszcze przemyśleć. Może masz rację...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej