Wątek: Operacja War War – Dariusz Laskowski  (Przeczytany 3822 razy)

Kasia5

  • Zaglądacz
  • Wiadomości: 10
Operacja War War – Dariusz Laskowski
« dnia: Grudnia 23, 2018, 17:28 »
Operacja War War – Dariusza Laskowskiego to jedna z lepszych książek, jakie wpadły w moje ręce w tym roku. Zaczyna się niepozornie. Czterech kumpli pamiętających czasy komuny, chętnie wracający pamięcią do Jarocina z początku lat 80’ XX wieku, wspomina stare czasy. Ich przyjaźń jest również powodem dla którego zostają zamieszani w bieg wydarzeń, które zagrażają nie tylko bezpieczeństwu Polski, ale i całego świata. Okazuje się, że mała bomba atomowa zagraża życiu wielu osób. Książka ma otwarte zakończenie, więc z niecierpliwością czekam na kolejne części. A Wy co o niej myślicie?

Katja

  • Książkowy ekspert
  • *****
  • Administrator
  • Wiadomości: 754
Odp: Operacja War War – Dariusz Laskowski
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 23, 2018, 18:04 »
Myślę, że taka pseudo-reklama bardziej szkodzi autorowi i książce niż pomaga. ;)

Kasia5

  • Zaglądacz
  • Wiadomości: 10
Odp: Operacja War War – Dariusz Laskowski
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 27, 2018, 17:44 »
Chciałam zainteresować potencjalnych czytelników tym klimatem. Dla mnie czytanie książek Polskich autorów jest bardzo ważne, a w tej tematyce nie znam niczego innego. Liczyłam, że ktoś podsunie jeszcze jakiś tytuł  ;)

Katja

  • Książkowy ekspert
  • *****
  • Administrator
  • Wiadomości: 754
Odp: Operacja War War – Dariusz Laskowski
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 06, 2019, 14:50 »
Jeśli ktoś zaczyna wizytę na forum od tworzenia tematu o mało znanym autorze, to to wzbudza podejrzenia. ;) Ale jeśli zamiary były inne, to ok.
A co do innych książek - zawsze możesz założyć temat w dziale Poszukiwany, Poszukiwana.