Wątek: Cześć!  (Przeczytany 4490 razy)

LukeBlake

  • Milczek
  • Wiadomości: 2
Cześć!
« dnia: Października 25, 2018, 01:48 »
Cześć wszystkim użytkownikom forum!  :P

W mojej głowie pewna myśl się pojawiła, aby książkę napisać. Już parę lat temu  :stena:, więc oto jestem, w końcu może coś mi się uda. Liczę, że znajdą się tu ludzie dobrej woli i dostanę odpowiedź zwrotną do moich publikowanych tekstów  :(

Gwiazdka

  • Mól książkowy
  • ****
  • Wiadomości: 1378
Odp: Cześć!
« Odpowiedź #1 dnia: Października 25, 2018, 07:13 »
Cześć witaj, napisz coś więcej o sobie

LukeBlake

  • Milczek
  • Wiadomości: 2
Odp: Cześć!
« Odpowiedź #2 dnia: Października 25, 2018, 15:47 »
Nazywam się Lukas i czytać zacząłem dopiero cztery lata temu. Wcześniej, zrażony do książek które zostały mi narzucane w szkole, nie brałem ich nawet do ręki. Doszło do tego, że przez okres szkolny jedynymi lekturami które przeczytałem to Mały Książę i Dziady (jednak aby zrozumieć tą książkę, musiałem przeczytać streszczenie), resztę nawet jeśli próbowałem zacząć, nigdy nie skończyłem. Teraz jednak jestem w stanie przeczytać ok. 10 książek miesięcznie, w zależności od tego ile pracuje. No i tak mi się spodobało, że postanowiłem sam coś zacząć pisać. Mam parę tekstów których nigdy nie opublikowałem, bo są słabe. Teraz natomiast staram się pisać książkę bardziej w stylu Johna Greena, która według mnie wychodzi całkiem sprawnie :)

Ostatnio utworzyłem też stronę: Luke Blake, na której mam zamiar publikować swoje prace (póki co piszę tam recenzje). Przykładam się do tego i wierzę w swój przyszły sukces :D

Katja

  • Książkowy ekspert
  • *****
  • Administrator
  • Wiadomości: 754
Odp: Cześć!
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 11, 2018, 15:05 »
Witaj na forum. :)