Wątek: Andrzej Pilipiuk  (Przeczytany 6484 razy)

Valeria

  • Milczek
  • Wiadomości: 3
Andrzej Pilipiuk
« dnia: Września 06, 2018, 10:38 »
Czytacie? Lubicie? Ja mam strasznie mieszane uczucia. Z jednej strony jego prostsze ksiazki maja swoj "wiejski" urok, z drugiej te mabitniejsze... omg, jakie to jest slabe.

merathen

  • Milczek
  • Wiadomości: 4
Odp: Andrzej Pilipiuk
« Odpowiedź #1 dnia: Września 12, 2018, 11:48 »
Szczerze mówiąc czytać nie czytałem zbyt wiele. Może kilka pozycji, ale jeśli dochodzi do przekazywanie jakichś wartości czy swoich opinii przez fabułę powieści, zaczyna mi się odechciewać.

Arwen

  • Milczek
  • Wiadomości: 4
Odp: Andrzej Pilipiuk
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 07, 2019, 10:38 »
Sapkowski jest mistrzem fantastyki jak lew jest król dzungli. Uwielbiam <3

Arwen

  • Milczek
  • Wiadomości: 4
Odp: Andrzej Pilipiuk
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 07, 2019, 10:39 »
Sapkowski jest mistrzem fantastyki jak lew jest król dzungli. Uwielbiam <3

OMG, dopiero zauwazylam ze kliknelam w temat o pilipiuku :D Tego Andrzeja akurat niezbbyt lubie, pisze nudnie i na jedno kopyto.

Katja

  • Książkowy ekspert
  • *****
  • Administrator
  • Wiadomości: 754
Odp: Andrzej Pilipiuk
« Odpowiedź #4 dnia: Października 24, 2020, 14:08 »
Lubię poczytać od czasu do czasu Pilipiuka. Mam ochotę na coś lekkiego, luźnego, to on jest jak znalazł. Przypadl mi do gustu cykl "Kuzynki" i "Oko Jelenia". Wędrowycz raz na jakiś czas też nie jest zły. :D

Katja

  • Książkowy ekspert
  • *****
  • Administrator
  • Wiadomości: 754
Odp: Andrzej Pilipiuk
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 19, 2021, 13:20 »
A sięgnęłam ostatnio po Pilipiuka. 10 lat po "Wampirze z M3", sięgnęłam po "Wampira z MO". Na pewno warto przeczytać tomy po kolei, bo powtarzają się bohaterowie. Cóż można powiedzieć? Lekka lektura na jedno, dwa popołudnia, przenosząca czytelnika w czasy PRLu. Książka ma formę opowiadań, co w sumie nie przeszkadza mocno, bo są one jakoś tam ze sobą powiązane. Podobały mi się odniesienia do popkultury, jak to często u Pilipiuka  - wyśmiane. Ogólnie polecam.

Katja

  • Książkowy ekspert
  • *****
  • Administrator
  • Wiadomości: 754
Odp: Andrzej Pilipiuk
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 30, 2023, 00:23 »
Wymęczyłam "Norweski dziennik". Ale to było nudne... Gdyby nie audiobook, to bym pewnie nie skończyła. Autora broni jedynie to, że to jego debiut.