Wątek: Premiera książki "Echo milczenia" Kasi Magiery  (Przeczytany 5355 razy)

Victoria237

  • Milczek
  • Wiadomości: 1
Premiera książki "Echo milczenia" Kasi Magiery
« dnia: Czerwiec 25, 2018, 09:57 »
Zapraszamy 19 lipca na premierę książki "Echo milczenia" Kasi Magiery.
Spotkanie poprowadzi Łukasz Wojtusik.
Godzina 18:00
Centrum Handlowe Serenada, Księgarnia Świat Książki,
ul. Gen. Bora-Komorowskiego 41, Kraków

www.melanz.com.pl

Mroczny kryminał z Dolnego Śląska
ECHO MILCZENIA
Lubomierz – małe, spokojne miasteczko w województwie dolnośląskim. Pewnego dnia na ławeczce przed ratuszem zostaje znalezione ciało młodej kobiety, zamożnej i wpływowej. Jest nienaturalnie blada, bo... została pozbawiona krwi. Morderca musiał zadać sobie wiele trudu, żeby dokonać tak okrutnej i wymyślnej zbrodni. Co nim kierowało?
Co oznacza zdjęcie z maturalnej klasy, które ofiara trzymała w jednej ręce i kwiatek, niezapominajka, który miała namalowany na drugiej?
Policja nie znajduje żadnych innych śladów, a tymczasem, po kolei, w ten sam sposób giną przyjaciółki zamordowanej, wszystkie znajdujące się na pamiątkowym zdjęciu z czasów szkolnych, jednak żadna z nich nie chce wyjawić tajemnicy, która je łączy. Coś musiało wydarzyć się w przeszłości, gdy jeszcze chodziły do szkoły i ktoś się dzisiaj za to mści. Ale co się wydarzyło? I kim jest mściciel? Czy popełni błąd i policji uda się go złapać? A może mamy do czynienia ze zbrodnią doskonałą?

Kasia Magiera
Krytyk filmowy, specjalista wizażu i stylizacji, trener kreowania wizerunku. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej w zakresie filmoznawstwa. Pracowała w krakowskim kinie Pod Baranami. Współpracowała ze stacjami radiowymi: Radio Złote Przeboje, Antyradio, Radiofonia – w tej stacji prowadziła autorski program filmowy Sjużet. W radiu internetowym Bez Kitu współprowadziła audycję o kinie indyjskim. Jest współautorką monograficznego tomu Studiów Filmoznawczych, zatytułowanego Bollywood – prawdy i mity. Kino i literatura to dziedziny, które ją pochłaniają. Miłośniczka klasycznego kina hollywoodzkiego, indyjskiego oraz polskiego. Interesuje się seryjnymi mordercami, fascynuje ją praca policji. Lubi czytać i pisać książki kryminalne.

416 stron
format 145 x 205 mm
oprawa broszurowa ze skrzydełkami
ISBN 978-83-64378-61-4
cena 39,99 zł

Criver

  • Milczek
  • Wiadomości: 3
Odp: Premiera książki "Echo milczenia" Kasi Magiery
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 16, 2018, 13:18 »
Na premierze mnie nie będzie, ale książka wydaje się bardzo ciekawa także na pewno przeczytam :D