Gatunkowy miszmasz > Fantastyka

George R.R. Martin

<< < (3/3)

Katja:

--- Cytat: Katja w Marca 25, 2018, 01:37 ---A ja się zastanawiam, czy nie sprzedać cyklu.

--- Koniec cytatu ---
Jednak mi przeszło. :D I coraz większą mam ochotę powrócić do serii. Jedynie co mnie denerwuje, to postać Daenerys Targaryen, której jakoś nie znoszę, a z tego, co widzę, to jest jedną z ważniejszych postaci w historii serii.

ElGato:
Ogień i krew to pozycja obowiązkowa dla miłośników "Pieśni lodu i ognia". Książki opisują losy rodu Targaryenów od Aegona Zdobywcy do początku rządów Aegona III (w związku z tym spodziewam się kolejnych części). Mimo, że pisane w formie kroniki czyta się super i naprawdę wiele się działo. Polecam :)

malyneczka:
Czytałam Grę o tron, ale chyba miałam kiepskie wydanie ebooka i jeszcze raz muszę do tej historii wrócić. Czytałam też "Światło się mroczy" i jednak wolę jak autor nie eksperymentuje z gatunkami ;)

Assiia:
Czytałam jak wyszedł serial i od razu oglądałam, ale na ebooku i była to trochę męczące. Teraz mam wszystkie w formie książki i ta ilustrowana wersję o każdym rodzie. Ogień i krew muszę zacząć bo leży na mojej półce od premiery  :(

Marion:

--- Cytat: Chatson w Sierpnia 21, 2018, 23:51 ---Jak to nie tworzy? Przecież "Wichry zimy" już w przyszłym roku mają się ukazać 😉

--- Koniec cytatu ---
I nie ma. :( Niedawno czytałam, że pisanie nie bardzo mu idzie. Oby jednak znalazł motywację i siły do kontynuacji. Choć myślę, że jakby co, to i tak ktoś powieść dokończy.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej