Wątek: Wyzwania ksiażkowe  (Przeczytany 13211 razy)

Katja

  • Książkowy ekspert
  • *****
  • Administrator
  • Wiadomości: 754
Wyzwania ksiażkowe
« dnia: Marca 29, 2017, 01:05 »
Wyzwania książkowe. Co o nich sądzicie? Bierzecie udział? Jeśli tak, to w jakich?

Marigold

  • Pochłaniacz ksiażek
  • *****
  • Moderator
  • Wiadomości: 1179
Odp: Wyzwania ksiażkowe
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 29, 2017, 11:01 »
Traktuję je raczej jako dobrą zabawę, jak nie wyjdzie, nic się nie stanie. Oficjalnie biorę udział w tym wyzwaniu na fejsie - przeczytam 52 książki w danym roku, ale dla mnie to żadne wyzwanie , skoro te 52 mam już w czerwcu  :smiech:.
Poza tym to próbuję z wyzwaniem Wielkiego Buka  - https://wielkibuk.com/2016/12/31/wielkobukowe-wyzwanie-2017-wb2017/, bo tu akurat wszystkie kategorie są dla mnie jak najbardziej interesujące i dosyć łatwo wybrać mi pasujące do nich książki.
Poza tym miałam swoje prywatne czytać 1 książkę po hiszpańsku w miesiącu. No właśnie, miałam i poszło się bujać, bo czytam na razie tylko rzeczy do licencjatu.  Może w lipcu wrócę do normalności...

fremidca

  • Milczek
  • Wiadomości: 1
Odp: Wyzwania ksiażkowe
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 29, 2017, 13:05 »
Mnie jakoś te wyzwania nie interesowały nigdy :P Czytam jak mnie najdzie ochota i nawet nie myślałem, żeby wziąć udział w wyzwaniach :P

Gwiazdka

  • Mól książkowy
  • ****
  • Wiadomości: 1378
Odp: Wyzwania ksiażkowe
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 29, 2017, 14:54 »
Mnie wyzwania też nie interesują. Czytam dużo więcej, niż stawia za cel wyzwanie (52 przy moim ponad 200), poza tym czytam, co lubię, a nie to, co mi każą w  wyzwaniu. Prawdę mówiąc w tej zabawie w zakresie czytelnictwa nie widzę większego sensu.

Katja

  • Książkowy ekspert
  • *****
  • Administrator
  • Wiadomości: 754
Odp: Wyzwania ksiażkowe
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 28, 2017, 16:36 »
Nie biorę udziału w wyzwaniach. Może komuś innemu jest to potrzebne, ja takiej potrzeby nie czuję. Czytam różnie, raz mniej, raz więcej, zależnie od czasu i nastroju. Tematykę wolę wybierać zgodna z moimi zainteresowaniami. Pewnie, że czasem zasugeruję się opiniami innych, ale nie kupuję wyzwań tematycznych. Nie ścigam się z innymi, mam niezła motywację wewnętrzna, więc wyzwaniom zewnętrznym mówię "nie".

Wysłane z mojego PAP5451DUO przy użyciu Tapatalka

dym

  • Milczek
  • Wiadomości: 4
Odp: Wyzwania ksiażkowe
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 01, 2018, 11:10 »
Ja też nie jestem jakimś wysłannikiem tych wyzwań wolę czytać dla siebie i to co lubię