Wątek: Książki niedoczytane  (Przeczytany 12915 razy)

Gwiazdka

  • Mól książkowy
  • ****
  • Wiadomości: 1378
Odp: Książki niedoczytane
« Odpowiedź #15 dnia: Września 05, 2018, 19:36 »
A ja znowu nie doczytałam. Tym razem był to Człowiek jest tylko bażantem na tym świecie Herty Müller. I chociaż jest to Noblistka to jej książka mi się po prostu nie podobała,  a chwilami czułam się zniesmaczona. Pewnie się nie znam, bo taka nagroda, a ja wybrzydzam, ale nie poradzę, o gustach się nie dyskutuje.

Emiliee_e

  • Milczek
  • Wiadomości: 7
Odp: Książki niedoczytane
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 07, 2018, 09:47 »
Ja zaczęłam Ślepną od świateł Żulczyka tuż po tym jak książka wyszła i nie przebrnęłam. Nie wiem czemu, jakoś za ciężko się ją czytało. Ale teraz wyszedł (czy niedługo wychodzi, nie pamiętam) serial na jej podstawie i jestem mega zaintrygowana  :))

Marigold

  • Pochłaniacz ksiażek
  • *****
  • Moderator
  • Wiadomości: 1179
Odp: Książki niedoczytane
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 26, 2020, 19:02 »
Do mojej niechlubnej, ale na szczęście krótkiej, listy książek niedoczytanych trafia "Pod gwiazdą polarną" S. Penney. Liczyłam na coś o wyprawach polarnych, a dostałam nudną historię miłosną. Może i nie było jakoś tragiczniej to napisane, ale bohaterowie i brak akcji ,  raczej ślimacząca się akcja, tak mnie irytowali,  że odłożyłam książkę po jakichś 100. stronach.  Szkoda czasu po prostu.

Gwiazdka

  • Mól książkowy
  • ****
  • Wiadomości: 1378
Odp: Książki niedoczytane
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 26, 2020, 21:16 »
przez czas pandemii czytałam bardzo dużo, trafiło się też kilka książek odłożonych w trakcie czytania, bo najczęściej były nudne, rzadziej nie z mojej bajki:
Trzy spotkania z Okini-San Walentin Pikul
Ludzie Julya Nadine Gordimer
Mahomet, Mamed, Mamysz Czingiz Husejnow
ale na szczęście całkiem dużo doczytałam :)

Viki1985

  • Bywalec bibliotek
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: Książki niedoczytane
« Odpowiedź #19 dnia: Września 12, 2020, 14:23 »
Jest taka pozycja Obudź w sobie Olbrzyma - kultowa w motywacji, inspiracji, rozwoju osobistym itd.
Dobrnęłam do 3/4, początek mega, im dalej tym mialam mniej nerwów do tego :)