Wątek: Dzień dobry!  (Przeczytany 4648 razy)

Chrupek

  • Milczek
  • Wiadomości: 6
Dzień dobry!
« dnia: Kwietnia 15, 2016, 23:50 »
Cześć!

Z pewną dozą nieśmiałości tutaj piszę, bo zawsze miałam problem z utrzymaniem się na tego typu forach, ale może tym razem się uda? ;) Zdecydowanie bardziej odpowiada mi facebookowa forma "postowania", ale liczę na to, że łatwiej będzie mi się wkręcić, jeżeli forum dopiero zaczyna. Nigdy bym się pewnie o nim nie dowiedziała, gdyby nie wiadomość na lubimyczytac.pl.

Aktualnie przechodzę kryzys czytelniczy; nic, dosłownie NIC, mi nie wchodzi. Kupuję tylko nowe książki i... jedyne co robię, to patrzę na nie z utęsknieniem. Ale może to tylko przez nadchodzący egzamin w czerwcu, przepracowanie i chorowitego zwierzaka. A może aż?  :-\
Pracuję w gabinecie stomatologicznym jako asystentka, uczę się jako higienistka (taki mini-dentysta  8) ), mam trzy szczury i kota. I nadzieję, że miło spędzę tutaj czas  ;)

Pozdrawiam

Gwiazdka

  • Mól książkowy
  • ****
  • Wiadomości: 1378
Odp: Dzień dobry!
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 16, 2016, 07:11 »
Witaj, miło Cie tu spotkać, czuj się jak u siebie.

Katja

  • Książkowy ekspert
  • *****
  • Administrator
  • Wiadomości: 754
Odp: Dzień dobry!
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 17, 2016, 21:57 »
Cześć!
Hehe, ja z kolei na FB pisać nie lubię i zdecydowanie bardziej wolę fora. :)
Ale Z kolei łączy nas kryzys czytelniczy - nie mam ochoty sięgać po nowe lektury, jak już to sięgam do tych już przeczytanych.

hakeem

  • Zaglądacz
  • Wiadomości: 15
Odp: Dzień dobry!
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 19, 2016, 12:34 »
Szturmują nas pracownicy gabinetów stomatologicznych, strach będzie usta otworzyć ;] Oczywiście serdecznie witamy!
Dobrze zarządzane forum będzie zawsze czytelniejsze od FB, łatwiej też wyszukać interesujące tematy. Kryzys jest, mam przynajmniej 5 rozpoczętych serii i czekam, aż łaskawi autorzy dokończą swoje prace. Niestety nawet terminów brak...

Chrupek

  • Milczek
  • Wiadomości: 6
Odp: Dzień dobry!
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 19, 2016, 20:50 »
hakeem, jeżeli na tym forum uda mi się utrzymać, to będę się cieszyć, naprawdę. Rozpoczynałam już swoje "życie" na kilku forach, jedno było literackie, ale nawet tam po jakimś czasie zrezygnowałam i pozostałam na FB. Lubię jednak tę forumową formę, bo trzeba w nią nieco więcej serca włożyć i poświęcić więcej czasu :)
Może będzie mi łatwiej, skoro forum dopiero startuje, zobaczymy. Zawsze czułam się jak intruz na rozwiniętych już forach.