Gatunkowy miszmasz > Kryminał, thriller, horror

Katarzyna Puzyńska

(1/3) > >>

malyneczka:


Zabrakło tematu o jednej z największych nadziei polskiego kryminału. Urodzona w 1985 roku z wykształcenia jest psychologiem i chyba to jest właśnie jej klucz do sukcesu. Seria o policjantach z Lipowa wręcz potrafi uzależnić. Autorka niczym Agatha Christie, umiejscawia akcję w małej wymyślonej wiosce Lipowo, którą wstrząsają kolejne zbrodnie. Zaskakujące zakończenia, wartka akcja - nic dziwnego, że seria jest tłumaczona w krajach hiszpańskojęzycznych a także wykupiono już prawa do ekranizacji pierwszego tomu.

Kolejność:
Motylek
Więcej czerwieni
Trzydziesta pierwsza
Z jednym wyjątkiem
Utopce

W przygotowaniu: Łaskun (czerwiec 2016)

ewelina:
Przeczytałam tylko "Motylka". Bardzo dobry kryminał. Mam nadzieję, że reszta też jest taka dobra, bo mam zamiar przeczytać  pozostałe książki napisane przez panią Puzyńską

malyneczka:
Polecam! Z każdą kolejną jest tylko lepiej i lepiej 😃

denudatio_pulpae:
Jestem bardzo ciekawa tej autorki, ale na półce stoją jej książki i czekają na lepsze dni :) Rzadko sięgam po rodzimych autorów kryminałów, ale skusiły mnie pochlebne opinie. Zobaczymy  ;]

malyneczka:

--- Cytat: denudatio_pulpae w Maja 01, 2016, 21:55 ---Jestem bardzo ciekawa tej autorki, ale na półce stoją jej książki i czekają na lepsze dni :) Rzadko sięgam po rodzimych autorów kryminałów, ale skusiły mnie pochlebne opinie. Zobaczymy  ;]

--- Koniec cytatu ---

W tym przypadku nie pożałujesz :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej